Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Body factory

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nikola, 24.5.2017 19:10:23, IP: ***.***.87.82, #206771
Dobrý den, má tu někdo zkušenost s centrem body factory ? Ráda bych se dozvěděla více :)
Lina, 11.6.2017 15:46:03, IP: ***.***.206.19, #207155
A co přesně by tě zajímalo? :) Já k nim docházím na ošetření pleti :) Jsu tam profesionálové, kteří se mi vždy perfektně věnují... Než se půstíme do jakéhokoli zákroku, tak vše společně konzultujeme, vše mi vysvětlí a já se tam tak cítím moc dobře :)
Betka, 13.6.2017 20:59:07, IP: ***.***.206.19, #207184
Do tohoto centra jdu přístí týden s celulitidou...mají velmi pozitivní recenze, tak jsem zvedava :)
Anna, 10.7.2017 23:53:00, IP: ***.***.41.8, #207816
Lina: a na jaké ošetření sem chodíte ? A kdo se vám věnuje ? Dívala jsem se, že paní Hedvika je výborná, už jste s ní přišla do kontaktu ?
Lina, 23.7.2017 11:13:17, IP: ***.***.166.157, #208103
Anna: ano, ošetření mi dělala přímo ona .. super je, že mi doporučila přímo ošetření, které je pro mě vhodné a efektivnější .. je vidět, že se tomu věnuje a rozumí tomu, protože mi kompletně popsala co a jak funguje a za jak dlouho by se měl dostavit efekt
Přidat příspěvek k tématu Body factory
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:24
10 reakcí

Power Matrix

Však zkoušejte, zkoušejte. Jsou to VAŠE peníze a podvodníci a šarlatáni také přece musí z něčeho žít....

Jirka
dnes16:02
47 reakcí

Obhajoba zákona karmy

Nový, oveľa drsnejší pohľad na podstatu Stvoriteľa Existujú obdobia v roku, ako napríklad Vianoce, alebo Veľká Noc, kedy sa v Európe, ako... (zkráceno)

oto
dnes14:26
403 reakcí

Zápach z úst

Som Mr.Doimic Správa individuálnych investičných, legitímne a Uznávané dlžníkov. Chcem, aby tento prostriedok používať pre vás Môžem poskytnúť... (zkráceno)

Anonym
dnes14:02
629 reakcí

operace krční páteře

Jara
dnes13:38
16 807 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Ahoj všichni, mám problém s alkoholem. Je mí 36 , bez přítele, Nikdy jsem něměla velké seběvědomí a nikdy ho mít nebudu. Od malička, mi mamka řikala,... (zkráceno)

mett
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení