Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Spalovač tuků- funguje?

Diskuse - Spalovač tuků- funguje?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jana, 16.2.2018 11:05:06, IP: ***.***.187.32, #215812
Dobrý den fungují spalovače tuků? dá se s tím dobře hubnout?
Pavla, 19.2.2018 22:27:41, IP: ***.***.230.5, #215913
Já jsem díky spalovačům zhubnula několik nadbytečných kg, ale musíte cvičit, jinak to nefunguje
Jana, 21.2.2018 22:23:29, IP: ***.***.142.18, #216084
A kde jste je kupovala?
Klára, 22.2.2018 12:01:15, IP: ***.***.10.52, #216105
jako že sníš svíčkovou se šesti a pak si dáš spalovač tuku a ono to pomůže? Podle mně to funguje jenom jako placebo. Kdyby bylo tolik super léku a přípravků na hubnutí, žádní tlustí lidí by neexistovali. Je mnohem lepší let si zaběhat,pít vodu a ja osobně chodím 2x v měsící ma bodywraps, které funguje i jako detox těla a proti celulitídě. Mají to v každém městě a váha mi jde dolů.
Klára, 22.2.2018 12:03:09, IP: ***.***.101.32, #216106
jako že sníš svíčkovou se šesti a pak si dáš spalovač tuku a ono to pomůže? Podle mně to funguje jenom jako placebo. Kdyby bylo tolik super léku a přípravků na hubnutí, žádní tlustí lidí by neexistovali. Je mnohem lepší let si zaběhat,pít vodu a ja osobně chodím 2x v měsící ma bodywraps, které funguje i jako detox těla a proti celulitídě. Mají to v každém městě a váha mi jde dolů.
Pavla, 23.2.2018 13:21:05, IP: ***.***.86.9, #216134
Koupila jsem je v www.fitness4u.cz a ne není to placebo a tak jak píšete to nefunguje... musíte cvičit a až když cvičíte se spalovaču tuků, tak to funguje spalujete rychleji
Bianca, 5.3.2018 13:43:24, IP: ***.***.123.98, #216558
není lepší zdravě jíst, sportovat a občas zajít na zkrašlující proceduru, detox těla?
Tatana, 16.3.2018 13:39:19, IP: ***.***.222.14, #217379
taky mě ty ruzne přípravky na hubnutí nějak neberou. Všechny ty léky a hubnoucí čaje. je to pouze vyhazování penez. Zdravá stravam pohyb a občas dopomoc odborníka formou detoxu těla udělá víc než nefungující prášek. Muj názor.
Přidat příspěvek k tématu Spalovač tuků- funguje?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes6:08
1 491 reakcí

Wobenzym

I was not Really sure of his work At First, but a friend told me hes good at helping people with their credit scores in one honest mind i try to give... (zkráceno)

James Allex
včera22:23
2 429 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň každý. Nemôžem skryť toto veľké svedectvo, ktoré sa uskutočnilo v mojom živote, takže by som rád všetci vedeli o tom a byť účastníkom,... (zkráceno)

Peter Fread
včera21:46
14 reakcí

Kloubní výživa

jinde se koupit nedá? jenom tady?

Petronela
včera21:44
22 reakcí

Která kloubní výživa je pro klouby nejlepší?

jako prevence by se to brát nemělo. neznám nikoho kdo by to brál jako prevenci. Bere se to jenom když te to opravdu boli

Anonym
včera21:37
8 reakcí

jak se zbavit bolesti kloubu

který z tech Alavisu je vhodný pro lidi?

Hanka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.