Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Jsou spalovače tuků k něčemu?

Diskuse - Jsou spalovače tuků k něčemu?

Leona, 19.6.2017 10:42:46, IP: ***.***.225.18, #207273
Taky mohu doporučit body factory. Sama tam chodím k paní Hedvice, která mi v mém snažení pomáhá! Je to profík, mám v ní neskutečnou podporu a oporu. Takže pokud chcete se sebou něco dělat, odporučuju ji :)
Michala, 21.6.2017 14:33:34, IP: ***.***.225.18, #207360
Mužes sem prosím hodit kontakt na paní Hedviku?
Michala, 21.6.2017 14:33:56, IP: ***.***.225.18, #207361
Mužes sem prosím hodit kontakt na paní Hedviku?
Kamil, 23.6.2017 14:00:31, IP: ***.***.2.53, #207416
Zdravím, já hledám recenze na zone4you, a hledáním jsem se dostal do této diskuze, kde pár lidí psalo, že mají zkušenost. Mám pár dotazů - vzhledem k tomu, že bych chtěl chodit jak cvičit tak i od sauny, popřípadě na squash. Líbí se mi, že je tam vše v jednom baráku a člověk se nemusí převlíkat - nebo musí? musím se jít znovu nahlašovat na recepci, že jdu po cvičení do sauny, aby mi odemkli?? jak to tam funguje? a jací jsou tam lektoři?
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jsou spalovače tuků k něčemu?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:17
957 reakcí

sarkoidoza

Jenniferberryloanfirm@gmail.com Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkým ročním rozpočtem Úrokové sazby nižší než 2% za jeden... (zkráceno)

Jennifer berry
dnes20:06
133 reakcí

bolest zad a hrudníku

:-D

Anonym
dnes11:16
34 reakcí

acidofilní mléko

Miluji acidko,nemám problém se stolicí,ani se žaludkem.Ještě kté ceně.je dražší,to je pravda,ale někdy člověk vydá peníze za zcela nezdravé věci a... (zkráceno)

Alena
dnes0:50
377 reakcí

Zápach z úst

Ahoj, toto je informovať širokú verejnosť, že pani Henrieta Jonesová, dobrá povesť súkromných veriteľov, otvorila ekonomickú príležitosť pre... (zkráceno)

HENRIETTA JONES
včera23:54
260 reakcí

MINERVA

Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got... (zkráceno)

MICHELLE LOPEZ
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení