Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > Když přestanu kouřit, přiberu?

Diskuse - Když přestanu kouřit, přiberu?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Katka, 17.4.2017 23:21:26, IP: ***.***.142.18, #205921
Ahoj, po ránu strašně kašlu, tak chci přestat kouřit, myslíte, že můžu hodně přibrat?
Lenka, 18.4.2017 19:02:57, IP: ***.***.105.41, #205934
Hele taky jsem ráno strašně kašlala, kouřím teda hodně už od 16, pak mi mamka koupila filtr na cigarety www.stopfiltr.cz/ a všechno je v pohodě
Katka, 20.4.2017 21:34:40, IP: ***.***.142.18, #205985
Tak už jsem to dneska testovala, je to super, že mi pak tolik nesmrdí prsty po kouření, to bylo vždycky strašné
Přidat příspěvek k tématu Když přestanu kouřit, přiberu?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes18:22
1 256 reakcí

dráždivý tračník

Hello all, I am a private lender, i offer loan at 2% this is a legitimate company with honor and difference we are ready to help you out in any... (zkráceno)

Angga
dnes18:18
552 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokové sadzby tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 50 rokov splácania... (zkráceno)

mark
dnes17:40
16 reakcí

Přípravek na bolest kloubů

Je ten gel nějak chladivý?

Lola
dnes17:39
45 reakcí

Léky

Tento repelent neznam...ale myslim, ze by jeho aplikace mohla být lepší, než u repelentů ve spreji...

Jiřík
dnes17:28
39 reakcí

Rybí tuk

Jsem ráda, že hodně maminek má zdravž rozum a ten Vigantol dětem poctivě dává. Vždyť bez vitamínu D by to jinak nešlo.

Zdendula
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení