Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - programy?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
hančakolková, 22.8.2015 17:54:42, IP: ***.***.24.1, #194987
ahojky,nedávno jsem někde četla,že 211 má nějaké programy na hubnutí, jsem teď u revírní bratrské a tam jsem nic podobného nenašla,takže uvažuji o přestupu:D:D myslíte,že to stojí zato?:) která je podle vás lepší?:D
Hanka, 22.8.2015 21:32:23, IP: ***.***.58.138, #194988
Můžeš mi říct, proč lžeš? Chápu, že jde pouze o reklamu na 211, ale za jakou cenu? Co se s ní děje? Potápí se? Takhle trapné reklamy...............................................pakušQa, 22.8.2015 17:46:32, IP: ***.***.24.1, #194980 ahojda, já už rok cvičím a snažím se i jíst zdravě:-) tato kombinace mi naprosto vyhovuje a také mě moc potěšilo,že mě v tom podporuje i má pojišťovna(211),která mi přispívá na posilovnu:) pokud se stydíš jít do posilovny,stačí videa na yt, je jich tam spousta a také jsou velice užitečná:)
Hanka, 22.8.2015 21:49:37, IP: ***.***.58.138, #194989
Trapko, a prudíš i na ostatních diskusních fórech............zuzka1234 ahoj,úplně ti rozumím. Být tebou,moc prášky nepoužívám, já to zkusila a a) mi vůbec nepomohly b) mám z nich zdravotní potíže:/ nejvíce mi teda pomohlo cvičení..zkus si najít na yt videa, také mi moc pomohla má pojišťovna(211),protože má program a dá ti rady:-) hodně štěstí!:-)
Jája, 23.8.2015 19:47:21, IP: ***.***.68.252, #195019
tobě taky
Hedvika, 29.9.2015 21:57:11, IP: ***.***.154.251, #196486
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo nějakou zkušenost s nějakým výživovým centrem? Já i má kamarádka máme problém s nadváhou, ale zatím jsme nic nenašly a rády bychom znaly nějaký názor. Děkuji! :-)
Přidat příspěvek k tématu programy?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:18
764 reakcí

jak zhubnout

Já jsem zkoušela Bonedere na těch 14 dní a super. Jsem naprosto spokojená a dost mi to i chutnalo. Určitě budu objednávat znova

Monika
včera23:44
1 reakcí

Vitamín D

Zdravím, potřebovala bych mamce koupit doplněk stravy s vitamínem D. Jaký mi doporučíte?

Markéta
včera16:53
557 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

Opravdu?? Co to je za přípravek? Kde si pro něj chodíte?

Petra
včera16:41
80 reakcí

Léky-závislost

Byl jsem dlouhá léta závislý na Tramadolu, po jeho vysazení jsem krátkodobě přešel na opium, protože se to psychicky nedalo vydržet, trpěl jsem... (zkráceno)

Gilles
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.