Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Ženatý milenec 5

1111111111, 10.05.2008 22:10:41, IP: ***.***.217.5, #48726
Halina a rozum 15? To snad nééé, nemá v hlavě nic jen na..........
Vanessa, 10.05.2008 22:24:45, IP: ***.***.153.9, #48729
...a nepomlouvej tady někoho,kdo se nemůže bránit...Sarah za pár dnů přiletí,bude krásně opálená,odpočatá,to bude hotová past na chlapi...a nezávid,ty stará čarodejnice....

Hal,můžu se zeptat,jesli se stydíš,když se máš svlíknout do plavek?????.....Promin,ale myslím,že na tebe musí být hroznej pohled,podle toho,jak ses tady popsala....a vršek si asi nesvlíkáš,že????.....a bez podprdy taky nechodíš,že...a to já zase jo,sice mám čtverky,ale mladoučký a pevný,tak v létě provokuju,chlapi šílí,občas jim dá hodně práce ,než se pohledem odlepí...no holt ještě mladý masíčko.....tak brzdi závistivá Hajzlino...hihi..prčáááá...
Jednička, 10.05.2008 23:02:19, IP: ***.***.166.206, #48733
Halina se nestydí vůbec za nic, ani za svoje tělo, ani za svoji duši....přitom je to obojí pěknej hnus!! Šťastná to žena s takovým sebevědomím:)))
Halina, 11.05.2008 10:08:00, IP: ***.***.9.57, #48753
Ale zase kecáš Vanesso ......hihi......Sarah je skoro 40..... sama to tu psala, ale protože jsi dement jako ona, tak klidně lžeš, dá se to zkopírovat......a krásná není, protože s ní manžel nespí , navíc je vylízaný d**il jako ty, pako z učnáku.........který nemá ani pořádnou výplatu ......vy ste tu byly dvě největší d**ilky, až budu mít čas , zkopčím vaše perly, ted jsem tu jen na skok, miláček hačá vedle .........a můj vzhled mi závidět nemusíš , jsem kočka i v pade........o tom svědčí hlavně to, že mám chlapy celý roky a vy máte akorát nouzi............je mi jasný, že Sarah jela s kámoškou, protože ani ten milenec na ní neměl nidky čas ......no já pojedu s miláčkem......to zas bude závisti........prčááááá.......hlínááááá:-):-)

Hezky hlídej forum , at můžeš rychle odpovědět........bydlíš tu taky ......jéééééé
Vanessa, 11.05.2008 20:54:01, IP: ***.***.153.9, #48799
Hajzlino,zase mluvíš z hladu...Sarah má 38...takže čtyřicítka u ní ještě dvy roky nehrozí....a manžel s ní nespí,protože je škaredá,jo???,...hihi,tak to je teda prčááá,ty by sis v tom případě nevrzla,jak je rok dlouhej,ty obludo....když chlap chce ,tak vleze i na obludu,ty jsi toho důkazem....a věř nebo ne,ale Sarah je opravdu pěkná baba.....mohla by mít na každým prstě deset chlapů,ale holt srdíčku neporučíš....

..a o výplatě se tady nezminuj,ty která chodí "pracovat" jen občas....ty nám nesaháš ani po kotníky.....o tom ,co si můžem dovolit,tak tobě se může jen zdát...já netahám prachy z chlapů,ani neškemrám o přídavky nebo podporu,narozdíl od teba.....najdi si práci na plný úvazek ,přestan vysedávat na netu a jdi makat,ty lenoško...a nezávid....třeba si pak našetříš na odstranění té bradavice...hihi...prčááááá...
Jednička, 11.05.2008 21:10:13, IP: ***.***.166.206, #48802
Hihi prčááááááááá, Vanessko dobrá práce:))
Halina, 11.05.2008 22:10:17, IP: ***.***.9.57, #48808
Ale nelži Vanesso.....kdyby byla pekná, tak by ty chlapy měla, nemá ale nic.....je hnusná a má hnusnou duši......a tobě se závidět nedá nic, ty jsi vymatlaná hlava.....to cos tu předvedla předtím , svědčí o tom, že jsi primitivní blbka stejně jako Sarah, nevzdělaná, agresivní, vylízaná....hihi............vobě ste krásný a bohatý ,ale jen ve vašich hlavách , nidko žádný důkaz neviděl .......jéééééé......Sarah jede na dovču s kámoškou a moře jí platí manžel, jinak by se ani neuprdla ......tak zalez demente, já ti zkopíruju tvý i**otský příspěvky, až bude víc času.........demínku náš ..........prčáááá:.):-)
Jednička, 11.05.2008 22:29:12, IP: ***.***.166.206, #48813
Ty nidko:)), hnidko...překlep, prčáááááá
Vanessa, 11.05.2008 22:34:44, IP: ***.***.153.9, #48815
Jedinej dement seš tu ty,ty trapko....a ty seš sexi dračice,co po ní chlapi šílí taky jen ve své vymatlané palici.....a agresivní určitě nejsem já,ten kdo má vzteklinu si tady ty,ty psychouši....a Saruš si dovču platí sama,vydělává celkem slušně,...a uprdnou si jdi,at se ti uleví,beztak si se zas nechutně přežrala...fůůůj...chlubit se na netu,že pšoukáš každou chvíli,potom chlapi určajs šílí!!!!!.....a běž s tou bradavicí,ta ti na kráse zrovna nepřidá,ty mumie.....hihi prčááááá...čarodejnici narostla bradavice a na ní chlup a na něm bleška......blééé,...fůůůůj....a šetři na plastiku prsou,zachvilku je budeš tahat po zemi,přinejhorším je přehod přes záda,aspon se nebudeš převažovat....jé prčááááá...krasavice kár,kár,....
Jednička, 11.05.2008 22:37:34, IP: ***.***.166.206, #48817
Vanéééss, řvu smíchy, vzbudím celej dům:))))))) prčáááá
4444444444, 11.05.2008 22:39:24, IP: ***.***.217.5, #48818
Hajzlino,ty tomu co se ti bincá u kolen říkáš prsa??,jááá ha ha ha prčááááá
Jednička, 11.05.2008 22:39:52, IP: ***.***.166.206, #48819
Jo a to co vláčí Halina nejsou prsa, to jsou kozy jak vozy, dudy vobludy!!!!!
Halina, 11.05.2008 22:46:01, IP: ***.***.9.57, #48821
Nezuř demínku náš.........já tě zkopčím....ty tvoje d**ility a Sarah také........to se lidi pobaví.....nemělas to psát.............DEMÍNKU NÁŠ, JAKPAK SE MÁŠ ......HIHI.......demínku náš, jakpak se máš ..............ted mám dva dny nabité, práce , divadlo, pařba .......pak to sem namrskám demente ......jéééééé.........hlínáááá
Vanessa, 11.05.2008 22:49:12, IP: ***.***.153.9, #48822
To nejsou vobludy...v její vymatlané makovici jsou to ty nejkrásnější "prsíčka"....to musí zajáca zadusit,tím kdyby dostal po tlamě,tak už nevztane,chudák...si musí dávat sakra majzla,aby nebyl úraz,dostat tím po palici,tak má otřes mozku....
Halina, 11.05.2008 22:51:39, IP: ***.***.9.57, #48825
Nezuř demínku náš.........já tě zkopčím....ty tvoje d**ility a Sarah také........to se lidi pobaví.....nemělas to psát.............DEMÍNKU NÁŠ, JAKPAK SE MÁŠ ......HIHI.......demínku náš, jakpak se máš ..............ted mám dva dny nabité, práce , divadlo, pařba .......pak to sem namrskám demente ......jéééééé.........hlínáááá
        Předchozí   1 .. 197198199200201202      Následující
Přidat příspěvek k tématu Ženatý milenec 5
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.