Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Kartářky

Hanka, 10.6.2018 12:25:53, IP: ***.***.130.2, #223303
Winčestrovko, mám pro tebe skvělé příspěvky zkopírované z několika diskusí. Mrkni na Doktorku: 5.10.2014 14:23 " Pokud vím, tak policie už tě řeší, to je fakt, dokonce máme už i tvou adresu a víme kdo jsi a sama jsi zde psala že fetuješ. Pokud vím, tak policie řeší několik hromadných žaloby..bla bla bla...už dávno víme, že jsi duševně narušená. Vůbec se nedivím, že někomu už došla trpělivost a napsal ti že ti uřízne hlavu.. tak se to dělalo s takovými jako ty celou lidskou historii ty feťačko. Ale na tvém místě bych si dávala velký pozor až půjdeš po ulici, tipuji, že hodně lidí už ví kdo jsi a dostatečně se ti odmění za ty tvé pomluvy a špínu...bla bla bla..." tak to je jen výcuc tvého vyhrožování. Tak přemýšlím, kdo vlastně před ten soud půjde...
Hanka, 10.6.2018 12:34:40, IP: ***.***.130.2, #223304
Ještě mi něco přišlo pro hihi Adel: "Co se týká chrupu, tak tobě by ho měl konečně někdo vymlátit z tlamy abys tady přestala každého špinit a pomlouvat. Navíc jsem kontaktovala paní Kludskou a budeme na tebe podávat také trestní oznámení, tak se připrav ty feťačko. 28.1.2015 21:15 - Lucie koukám, že je čas podat další trestní oznámení na ty pomlouvačné špíny co se zde navážejí do nějakého Petra...bla bla...a s takovými dementními slepicemi dokáže konečně pěkně tvrdě zatočit hihi 3.7.2015 17:21 - martina fetka tady ted zacnwe psat jako Petr, asi ji dosly prasky a dostala zase zachvat hihi Hezké příspěvky, že? Tím jsem s tebou skončila. Pořádně si rozmysli, komu vyhrožuješ. Máš blbý, že nevíš, kdo je na druhé straně. Klidně se tady vztekni, nazdar.
Marci, 11.6.2018 13:57:48, IP: ***.***.64.133, #223367
Zž jsem se k panu Petrovi K objednala, děkuji všem co ho doporučili za reference, už podle videí s ním a rozhovorů je to velmi zajímavý muž a mluví skvěle. těším se na výklad. A v telefonu má velmi příjemný hlas.
Karolína, 11.6.2018 15:37:33, IP: ***.***.178.163, #223383
poslouchej ty špíno, co se podepisuješ Hanka.. na co si to tady hraješ , komu tady neustále vyhrožuješ, co to tady meleš za nesmysly co se týká práva a zákona ??? Já jsem tě důrazně varovala, že pokud se budeš navážet i do mě, tak s tebou udělám krátký proces. Takže se připrav, předávám vše manželovi. Toto je stránka, kde lidé doporučují dobré kartářky, tak co tady pořád strašíš ty psychopatická socko?? Jsi zde od rána do večera, určitě jsi na sociálce, každého napadáš, urážíš, lžeš a dokonce to samé děláš i na jiných stránkách. T jsi v podstatě taková chudinka, nikdo tě nechce, nepotřebná, nic jsi nedokázala a jediné, co tvůj vygumovaný nemocný mozek dokáže je, sedět tu od rána do večera, brečet, vyhrožovat, nadávat. urážet. Vem si své léky konečně a vem si jich hodně, protože to, co teď přijde, to si přesně zasloužíš a už bude od tebe konečně klid, protože tady nejde už jen o trestní oznámení a porušení minimálně 5 paragrafů. Ostatním dámám , co mi zde psali, děkuji za podporu a na uvedený email, pošlu pak jaké kroky s manželem jsme podnikli a kdo je ta psychopatka, co se podepisuje Hanka
Karolína, 11.6.2018 15:49:03, IP: ***.***.178.163, #223384
Adélko, napsala jsi to naprosto přesně. Já jsem kdysi párkrát byla u paní Kludské a četla jsem o tom, jaký postup ona zvolila a co dělá, když jí nějaká psychopatka pomlouvala. Tahle socka tady co si říká Hanka, to je opravdu psychicky nemocná osoba a je to ta samá osoba, co píše ty nejhorší vulgarity na doktorce, co tam hází špínu na všechny. Já s takovým odpadem prostě nemám trpělivost a ihned to řeším a tak to asi má být, protože tyhle psychicky nemocné pacientky se nezastaví, dokud je policie nezastaví a následně jejich psychiatr nepodnikne patřičné kroky. Poprosila bych tu paní, co zde psala, aby uvedla svůj web, kam to bude dávat, také tam přispěji, mám spoustu materiálu a jsem ochotná to i zmedializovat, tohle si ta psychopatka za klobouk rozhodně nedá.
Bomba, 11.6.2018 19:45:00, IP: ***.***.244.34, #223387
Už se na tvou Dg. těšíme :).
Sluníčko, 13.6.2018 11:19:38, IP: ***.***.71.140, #223498
ahoj, musím souhlasit s těmi lidmi, co zde doporučují pana Petra K z Brna a jsem ráda, že se konečně lidé spojili proti té psychicky nemocné pschopatce, co zde každého napadá. Já byla u pana Petra několikrát, Peníze neřeším, protože jsem u jedné kartářky platila hodně velkou sumu a nakonec se ukázalo, že je to podvod a nic neporadila a plácala jen podobné bláboly jako ostatní kartářky, ačkoli dle internetu měla hodně dobré jméno. Ve srovnání s ní zy 4 tisice je pohoda, já peníze mám a ráda si připlatím u někoho, kdo to opravdu umí a má dar, jako pan Petr a co ostatní nemají. Co jsem ale chtěla napsat - všimla jsem si že pan Petr ví docela hodně ale ne vše říká. Když jsem u něj byla podruhé, zmínil se o pár věcech, ale nechtěl to dát rozebírat a ty události se pak udály, říkal, že si nemůže dovolit říci vše a vím asi proč. On vždy naznačí, asi tak jak to dělali asisjští učitelé, ale u pár věcí mi docela dost vysvětlil o časoprostoru apod. a jeho ovliňování. Je škoda, že už nedělá přednášky a nemá tolik času na delší rozhovor. Jedna paní zde psala, že měla štěstí a věnoval se jí po výkladu, já bohužel to štěstí neměla, ale i tak mi řekl velké množství informací. To se mi právě na panu Petrovi líbilo, že dokáže věci velmi jasně vysvětlit a ne jako kartářky, které lžou o andělích a ezoterice apod. Je také zajímavé, že Petr říká že se nepovažuje ani za vštce ani za jasnovidce a přesto tyto schopnosti má. Naproti tomu všude na internetu se různé osoby natývají věštkyně, šamanky a skutek utek, opak je pravdou. Když jsem byla v Číně, potkala jsem pár lidí co byli Mistří s jedním jsem měla možnost hovořit a jsou to podobné hovory jako s panem Petrem o věcech , co vám žádná kartářka neřekne, protože to je východní směr a myšlení. Podobně tomu bylo u numerologie pana Petra, také jsem kdysí stzodvala numerologii, ale Petr mi řekl spoustu věcí, co jsem se nikde nedočetla a co byla pravda i u partnera, ačkoli ho vůbec neznal. To je asi jen pár věcí, proč si pana Petra chválí a doporučuje obrovské množství lidí. Ale nechci tu opakovat, to, co lidé už psali. Přeji aby každýnašel pro svou pomoc tu správnou osobu. A psychopatky zde neřešte, jejich nemoc je zničí velmi rychle.
Jiřina, 15.6.2018 13:38:57, IP: ***.***.98.124, #223608
Neví někdo zda ještě pracuje paní Čurdová z Veselé u Slušovic.
Samira, 24.6.2018 9:33:02, IP: ***.***.79.63, #224134
Ahoj holky už velmi dlouho jsem tu nebyla musím říct že po přečtení příspěvků je to tak nějak stejné. Pan Petr z Brna neustále dokola. Děvčata můžu vás poprosit o zkušenosti hovorů s Andílky? Andělských rituálu. Např. Třeba od paní Denisy Vaňové z Teplic? Moc se o Denisce nepíše Byl tam někdo? Máte zkušenosti? Pokud budete mít Dejte mi prosím vědět na email samira456@seznam.cz Děkuji moc hezký den všem.
janek, 29.6.2018 9:54:29, IP: ***.***.119.50, #224372
Můžu doporučit paní Plškovou z Jaroměře,vykládá z logru. tel:732563808
Jarka, 16.7.2018 17:52:18, IP: ***.***.12.74, #225215
Za mě bych jednoznačně doporučila pana Petra K z Brná. Nejlepší na kterého jsem měla štěstí. Ale je dražší.
        Předchozí   1 .. 223224225226      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:55
7 reakcí

Doplňky na klouby

Tak to zkusnejaky opravdu overeny pripravek, ne jen nejakydoplnek stravy to casto byva placebo.

Zdena
dnes15:51
11 reakcí

Klouby sportovce

A zkousla jsi uz neco? Take mi dlouho trvalo nez jsem nasla co mi opravdu zabralo, zkus alavis, halavis.cz/cs/content/8-kvalita...nelekej se toho ze... (zkráceno)

Eliska
dnes15:42
1 511 reakcí

Wobenzym

Hacking is the unauthorised access to or control over computer network security systems for some illicit purpose. There are different ways these can... (zkráceno)

Soft Tech Geeks
dnes15:33
3 738 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Nosím multifokály už několik let. Jsem s nimi naprosto spokojená. Nasadila jsem si je už v optice - i paní se divila, odešla v nich domů a občas s... (zkráceno)

Dana
dnes15:08
989 reakcí

MINERVA

I loved my family so well that i could do anything to make them happy, but my daughter is not always honest with me, a man got her pregnant and for... (zkráceno)

Mayci Lile
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.