Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kartářky

Anonym, 29.10.2017 12:48:21, IP: ***.***.92.104, #212052
Já chodím k paní Stroblove z Mikulova... Je fakt dobrá, jediná CO SE NA NIC NEPTÁ, jen zamícháte karty a ona mluví... Žádná psycholozka, která se Vas ptá no a s čím přicházíte, vztahy atd? Tuhle tu nezajímá, a vzhledem k tomu že to vychází věřím že ten dar má...
Dana Mikulov, 10.11.2017 18:32:53, IP: ***.***.97.104, #212311
paní Stroblová nemá žádný dar, leda tak velké kecy. Byla jsem u ní a plácala úplné nesmysly o mém vztahu, že brzo potkám manžela a že změním práci apod. Přitom mám manžela už 30 let a práci rozhodně měnit nehodlám. Mám vlastní firmu. Kdyby se ta hloupá alespoň zeptala, mohla jsem si ušetřit čas a peníze. a jako anonym si tu na sebe píše nějakou pochvalu.. Přikláním se k těm mnoha lidem, kteří zde tvrdí e asi nejlepší je opravdu Petr K z Brna, to je velmi vzdělaný a moudrý dar a karty mu vycházejí a hlavně má skutečná dar, posunout lidi. Řešila jsem s ním i talent mých dětí. Toho bych doporučila. Také musím napsat, že jsem velmi zklamaná, z těch kartářek, navštívila jsem jich pár a byl to děs, opravdový dar má jen pár z nich, spočítat se to dá na prstech jedné ruky.
Milena2, 10.11.2017 21:08:52, IP: ***.***.98.243, #212314
Podělím se o mojí návštěvu u kartářky Harapan z Prahy. Dostala jsem na ní kontakt od kamarádky která u ní byla a chválila si jí. Na termín její jsem čekala asi 2 měsíce Návštěva proběhla tento týden v uterý. Trpím depresema z rozvodu a navštěvuji pravidelně lekaře. musím konstatovat, že by si mohla otevřít praxi i jako terapeut protože jsem po hodinovém výkladu odcházela v dobré náladě a hlavně jsem se konečně po letech odhodlala k tomu, co nejsem schopná udělat asi 2 roky. Je to opravdu příjemný a velmi klidný člověk, který umí pomoc. Neřekla jsem jí nic a řekla mi hned čím procházím a jak to mám řešit. Tak za mě určitě doporučuju. Pozn. Byla to druhá kartářka v mém životě kterou jsem navštívila...
Jana, 18.11.2017 17:25:02, IP: ***.***.33.225, #212544
výklad po telefonu, paní Lenka 777682528,platí se až po výkladu.Hodně štěstí.
Kristina, 18.11.2017 21:40:19, IP: ***.***.194.79, #212549
Kartářky, jakož i jiní vykladači budoucnosti mají své schopnosti ze svých předcházejících inkarnací jako pozůstatek atavistických jasnovidných schopností, které v dřívějších dobách patřily k vývojovému stupni lidstva. Postupně se tato vlastnost vytrácela a v současnosti zůstávají některým jedincům pouze zkreslené zbytky, které pokud je používají, můžou ztrácet pravdivou vypovídací schopnost, protože jsou vedené nevědomím. Nebezpečné je tady manipulativní zasahování do vůle druhého člověka, což je z duchovního pohledu nepřípustné. Poznatky jsou čerpány z duchovní vědy filosofa R. Steinera.
Jajina, 19.11.2017 16:50:54, IP: ***.***.68.29, #212576
Dobrý den, máte zkušenost s paní Hanou Kultovou z Písku. Vykládá ještě? Pokud ano, prosím o zaslání kontaktu.
Milena, 21.11.2017 10:34:03, IP: ***.***.168.134, #212622
Byla jsem opět na návštěvě u paní Kartářky Anežky na Kladně z výkladem jsem byla moc spokojená a mohu vám ji doporučit je to lepší osobně než volat do televize její číslo je 731226696 je fakt skvělá Milena
        Předchozí   1 .. 216217218219      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:58
1 307 reakcí

sarkoidoza

Here is a good news for those interested. There is away you can earn money without stress contact (Sarkpaya Gokhan) for a blank [ATM CARD]today... (zkráceno)

Anonym
dnes14:17
184 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrý deň, aby ste si hľadali pôžičku, (Vitajte na 24hodinovú úverovú spoločnosť) Sme finančná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje akúkoľvek... (zkráceno)

tishman miles
dnes12:05
866 reakcí

Wobenzym

I really dont know about this scam thing..But a friend introduced me to a good hacker who helped me hack my boyfriends text messages and... (zkráceno)

Jeff Bryan
dnes11:49
101 reakcí

Regresní terapie

Ad regrese v Brně: mám vyzkoušeného dobrého terapeuta, tel. 603 526 243, www.zatisipodlipou.cz/co-nabizime/regresni-terapie/ Nyní občas působí i v... (zkráceno)

Vydra
dnes10:35
3 reakcí

Disco gel na vyhřezlé plotýnky

Pro Marcelu: já jdu na konzultaci koncem listopadu na kliniku , jestli jsem vhodná pro aplikaci disco gelu. Někdo uvádí že mu pomohl, někdo zase ne.... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení