Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Karlička, 18.04.2019 19:38:06, IP: ***.***.60.152, #231312
Věrka alias vterka se tu zase vyblila a hned několikrát aby těm svým lžím sama uvěřila. Přidávám k té hromadné žalobě zde co lidé podávali.. jsem k Petrovi objednaná, a podle jeho článků je to velmi hodný a moudrý muž.
Karlička, 18.04.2019 19:38:28, IP: ***.***.60.152, #231313
Věrka alias vterka se tu zase vyblila a hned několikrát aby těm svým lžím sama uvěřila. Přidávám k té hromadné žalobě zde co lidé podávali.. jsem k Petrovi objednaná, a podle jeho článků je to velmi hodný a moudrý muž.
Verka, 23.04.2019 18:36:37, IP: ***.***.235.52, #231353
Já nejsem kartářka,jsem jedna z mnohých,které Petra navštívila...bohužel ....hromadná žaloba,musím se smát...už se na ni těším...veškerou konverzaci s Petrem mám uloženou,tak jen do toho...
Bellisinda, 27.04.2019 13:11:14, IP: ***.***.130.36, #231387
Zdravím z Argentiny.. žiju zde už přes 20 let a ráda pročítám český internet a často čtu nějaké ezoterické stránky. Pročítala jsem i tuto diskuzi a musím konstatovat , že ty české kartářky a podvodnice jsou už opravdu ubohost sama. Já sama v Agrentině chodím k jednomu indiánskému šamanovi jeho syn vystudoval lékařství a také dělá numerologii a astrologii. Často jsem navštěvovala i český web zahady-mysteria cz pana Petra, kde má nádherné povídky, články. Před pár let jsem si u něj objednala konzultaci přes skype, moji rodiče stále žijí v Čechách a mamka u něj byla osobně. A byla jsem velmi mile překvapena , pan Petr je velmi moudrý člověk, vzdělaný a opravdu umí a má obrovský dar. Takoví lidi člověk hned nepotká a je jich čím dál malo.Když to srovnám s českými kartářkami, tak musím konstatovat, že v česku bují podvodnice co jen čtou karty, ale nikdy nepochopili o čem to celé je a co je za tím. Pana Petra K mohu srovnat s tím indianským šamanem, je to stejn přístup lidí, co už vědí a mají znalosti. Naopak česká podvodnice stále opakuje ty samé esoterickí blábol, kterým ani nerozumí. Ka panu Petrovi jsem se objednala tehdy, protože má obrovský přehled o výzkumech a dokázal ve svých článcích a naživo skvěle vysvětlit. O českých lidech se povídá, že jsou moc závistiví a sama to sleduji. když pročítám ty lži, pomluvy a závistivé komentáře. To by si tady kartářka dovolit nemohla, protože je zde hodně indiánů a domorodých léčitelů, ke kterým se lidé obrací a dokažou falešné kartářky pěkně potrápit, ale občas i tady nějaká podvodnice se najde. U vás v česku je to opravdu samá stará babka bez učení a vzdělání co se prohlásí za kartářku a chce někomu radit ? V tomhle máte větší bordel než za komunistů. Omlouvám se za češtinu, po těch době a letech člověk zapomene. Jen jsem chtěla říct, že se mi vůbec nelíbí ty lži a pomluvy od podvodnic a že si hodně vážím lidí jako je Petr k z Brna. Z Česka pochází i profesor Grof, byla jsem na jeho pžednáška v Bueonos Aires, když tubyl. Pochází od Vás spousta šikovných lidí, ale ta závist a primitivnost a ubohost v duchovní stránka, to je opravdu ubohost, co se tam děje,. Právě proto se lidé tady obrací k indiánům, mají opravdové znalost, ale pak jsem našla nějaký seznam českých šamanek a ptám se, kdo je učil? Kdo je zasvětil? Kdo je naučil ? Nikdo !! Ke všemu je nutnost vzdělání - education,
Bellisinda, 27.04.2019 13:12:00, IP: ***.***.130.36, #231388
Zdravím z Argentiny.. žiju zde už přes 20 let a ráda pročítám český internet a často čtu nějaké ezoterické stránky. Pročítala jsem i tuto diskuzi a musím konstatovat , že ty české kartářky a podvodnice jsou už opravdu ubohost sama. Já sama v Agrentině chodím k jednomu indiánskému šamanovi jeho syn vystudoval lékařství a také dělá numerologii a astrologii. Často jsem navštěvovala i český web zahady-mysteria cz pana Petra, kde má nádherné povídky, články. Před pár let jsem si u něj objednala konzultaci přes skype, moji rodiče stále žijí v Čechách a mamka u něj byla osobně. A byla jsem velmi mile překvapena , pan Petr je velmi moudrý člověk, vzdělaný a opravdu umí a má obrovský dar. Takoví lidi člověk hned nepotká a je jich čím dál malo.Když to srovnám s českými kartářkami, tak musím konstatovat, že v česku bují podvodnice co jen čtou karty, ale nikdy nepochopili o čem to celé je a co je za tím. Pana Petra K mohu srovnat s tím indianským šamanem, je to stejn přístup lidí, co už vědí a mají znalosti. Naopak česká podvodnice stále opakuje ty samé esoterickí blábol, kterým ani nerozumí. Ka panu Petrovi jsem se objednala tehdy, protože má obrovský přehled o výzkumech a dokázal ve svých článcích a naživo skvěle vysvětlit. O českých lidech se povídá, že jsou moc závistiví a sama to sleduji. když pročítám ty lži, pomluvy a závistivé komentáře. To by si tady kartářka dovolit nemohla, protože je zde hodně indiánů a domorodých léčitelů, ke kterým se lidé obrací a dokažou falešné kartářky pěkně potrápit, ale občas i tady nějaká podvodnice se najde. U vás v česku je to opravdu samá stará babka bez učení a vzdělání co se prohlásí za kartářku a chce někomu radit ? V tomhle máte větší bordel než za komunistů. Omlouvám se za češtinu, po těch době a letech člověk zapomene. Jen jsem chtěla říct, že se mi vůbec nelíbí ty lži a pomluvy od podvodnic a že si hodně vážím lidí jako je Petr k z Brna. Z Česka pochází i profesor Grof, byla jsem na jeho pžednáška v Bueonos Aires, když tubyl. Pochází od Vás spousta šikovných lidí, ale ta závist a primitivnost a ubohost v duchovní stránka, to je opravdu ubohost, co se tam děje,. Právě proto se lidé tady obrací k indiánům, mají opravdové znalost, ale pak jsem našla nějaký seznam českých šamanek a ptám se, kdo je učil? Kdo je zasvětil? Kdo je naučil ? Nikdo !! Ke všemu je nutnost vzdělání - education,
Majka, 28.04.2019 19:07:39, IP: ***.***.105.26, #231401
Bellisindo, velmi pěkně jste to napsala. Mimochodem z nasi republiky je nejen profesor S Grof, ale i Marta Fouckova, ale to je vsechno ta starsi generace, ktera se jeste vzdelavala. Ale dnes je to opravdu jen sama nevzdelana samozvana kartarka a samozvana samanka a buhvi co jeste. Jsem rada, ze jsou jeste moudri a vzdelani lide jako je pan Petr K, me hodne pomohl ve vztahu. Ten rozhovor s nim mi opravdu hodne dal a moc si vazim toho, ze se mi venoval, protoze vim, ze to je i vynikajici vytvarnik, a zasnu nad tim, co vse v zivote dokazal.
Hanka, 03.05.2019 14:38:45, IP: ***.***.130.66, #231423
Ty máš dost, Petře.
Verka, 08.05.2019 15:29:16, IP: ***.***.235.52, #231459
Hani,souhlasím s Tebou...
Věra, 05.06.2019 2:26:20, IP: ***.***.219.121, #231678
já jsem také byla nejvíce spokojená s panem Petrem K z Brna, hodně moc mi pomohl se zdravotními problémy. Je opravdu velká škoda, že takových moudrých a vzdělaných lidí jako on není více a místo nich je jen spousta nevzdělaných, hloupých a prolhaných kartářek co nikdy nic nedokázaly a využívají jen neštěstí druhých
Alex, 16.07.2019 22:21:41, IP: ***.***.250.209, #232027
Ahoj, hledám někoho schopného a zodpovědného v okolí Beroun či Praha. Poradíte prosím?
Kafi, 30.07.2019 18:59:30, IP: ***.***.33.73, #232154
Byl jste teď někdo u kartarky Chodurove? Jak Vám vychází výklad?
Nikita, 18.08.2019 23:57:23, IP: ***.***.103.46, #232265
Ano, byla jsem u neho cca par mesicu zpet, Petr K. z Brna je akorat tak chytry vytahnout z Vas penize, chtela bych videt tu vychodni teorii. I ja jsem se bohuzel napalila, znam jednu vyjmecnou kartarku, ale chtela jsem zkusit neco noveho. Ano oblbovat umi tedy skvele:) Dejte si na neho pozor, ma jen prumerne znalosti numerologie, to se naucite i sami. Hezky den Nikitq
Nikita, 18.08.2019 23:57:53, IP: ***.***.103.46, #232266
Ano, byla jsem u neho cca par mesicu zpet, Petr K. z Brna je akorat tak chytry vytahnout z Vas penize, chtela bych videt tu vychodni teorii. I ja jsem se bohuzel napalila, znam jednu vyjmecnou kartarku, ale chtela jsem zkusit neco noveho. Ano oblbovat umi tedy skvele:) Dejte si na neho pozor, ma jen prumerne znalosti numerologie, to se naucite i sami. Hezky den Nikitq
Leo, 19.08.2019 21:13:13, IP: ***.***.195.172, #232270
Chodím už několik let ke kartářce ze Slavičína. Byla mi doporučena, měl jsem potíže, tak jsem tu dámu navštívil.Nejdříve mě zaskočil její věk, byla moc mladá, ale této dámě jsem věřil vše. Úplně to z ní vyzařuje. Vejdete do příjemné kanceláře s vřelým úsměvem a lidským přístupem, duchaplnost, obrovská inteligence, znalosti z mnoha oborů. Koupil jsem si od ní i pracovní knihu a jsem moc spokojený. Roky nechodím jinam a nepůjdu jinam. Sama mi vřele doporučila i své kolegy a ověřené léčitele z řad čínské medicíny. Odbornice na svém místě.Katarína Segati. Komu jsem ji doporučil byl nad míru spokojený
Verka, 29.08.2019 7:33:16, IP: ***.***.235.52, #232344
Nikito,jsem ráda,že i Vy máte stejnou zkušenost. Nemám zájem někoho špinit,ale Kulík je opravdu podvodník,umí lidi dobře zmanipulovat...brrr otřesné zážitky s ním mám....A Nikito můžete mi dát typ na opravdu někoho,kdo má tyto schopnosti od Boha. Dekuji
        Předchozí   1 .. 215216217218219220221 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.