Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

AndreAA, 04.06.2018 14:10:45, IP: ***.***.178.163, #222983
Koukám, že všude jsou ty stejné nebo podobné podvodnice. Jak člověk pročítá jednotlivé stránky o kartářkách, tak vždy narazí na nějakou duševně narušenou, která dělá bordel, lže, pomlouvá a nebo si sama na sebe píše pochvalné komentáře. Koukám že i zde máte jednu psychopatku, která všude vidí Petra a je natolik hloupá, že jí ani nedojde neznalost wifi připojení, kdy ve městě je veřejná síť. Já osobně u pana Petra byla párkrát. Naposledy jsem měla to štěstí, že mi věnoval nějaký čas po výkladu a povídali jsme si o velmi zajímavých věcech. já sama se zabývám reiki. A proto si lidé chválí pana Petra K a píší přesně o tom, že má schopnosti, co většina nemá, že je vzdělaný a vyjímečný muž a škoda, že takových není více. Vůbec se to nedá srovnávat s těmi falešnými kartářkami, které každému bulíkují co se musí stát apod a dokola se opakují o ezoterice a andělech a vůbec tomu sami nerozumí a v životě jsou neúspěšné, bez chlapa. Co je ale podstatné je to, že pan Petr je vyníkající v mnoha oborech jako je výtvarnictví, povídky a články, měl učitele z ASIE a sám lecos dosáhl a právě proto se zajímá hlavně o talentované lidi, co mají potenciál a pomáhá jim rozvíjet jejich schopnosti, tak jako u mě, býval učitelem bojových umění a východní filosofie. Přesně o tomhle ti lidé, co si Petra chválí, píší a ty samé zkušenosti mám i já. Ale na tohle přijde každý sám, co u pana Petra byl. Co se týká těch závistivých zde, zas budou tvrdit jejich fantasmagorie o Petrovi, budou lhát, oblbovat a pomlouvat, ale závist každého zničí a nikam je neposune.
Tak, 04.06.2018 18:00:12, IP: ***.***.247.36, #222996
veřejná síť? Jasně, ty duševně chorá osobo. Pořád píšeš ty samé žvásty pořád dokola, stejné fráze, stejné napadání lidí, kteří se nejmenují Petr. Už skonči, ty trapko.
Karolína, 06.06.2018 13:57:55, IP: ***.***.178.163, #223136
Mohla bych poprosit o nějaký kontakt na pana Petra |K ? četla jsem hodně jeho článků a viděla videa, ale nenašla jsem nikde na něj telefon.Jeho ceny respektuji,Hledám přesně takového člověka jako on a hodně moc lidí si ho chválí.Děkuji
Karolína, 06.06.2018 14:15:56, IP: ***.***.178.163, #223137
nyní jsem si pročítala zpětně komentáře a jak lidé nadávají na tu psychicky nemocnou osobu co se podepisuje Hanka, co zde neustále uráží Petra a napadá všechny , co si ho chválí. Lidi, najděte si na internetu, že lidé už podávali několik trestních oznámení na podobné osoby, protože všechny takovéhle urážky apod. jsou trestné. Podobné osoby už byly zablokovány a řeší je policie. Já se připojím k poslednímu trestnímu oznámení a zároveň jsem napsala adminům.Tohle už opravdu musí skončit a takové osoby patří na psychiatrii a na policii. Mě kdyby někdo tahle napadal, tak manžel právník by s ním pěkně zatočil. Tahle alias Hanka si dokonce hraje na psychologa že má někdo stejně fráze apod, jen aby vzbudila nějaký dojem a neví ani co je veřejná wifi síť ? Měla jsem před 15 lety výbornou kartářku z Německa, tam jí pár osob zkoušelo pomlouvat, většinou české neúspěšné kartářky a dopadlo to s nimi velmi zle, jednak platili velkou pokutu, a policie zjistila, že to jsou osoby, co si hrají na kartářky, přišli o licenci a kromě pokuty dvě z nich skončily v base. Omlouvám se za delší komentář, ale toto mě vždy dokáže rozčílit, takové psychicky nemocné podvodnice, dělám v showbiznisu a já bych si takové jednání nikdy nenechala líbit, bohužel v dnešní době lidé už nemají respekt a neváží si, místo toho pomlouvají, žárlí apod., ale dokud se lidi nebudou bránit, tak tyhle psychopatky nepřestanou. Ale také platí pravidlo, že čím je někdo lepší, jako Petr K, tím více lidé závidí. A pokud zde najdu jediný komentář od té psychopatky, která se do mě pokusí navážet, tak manžel jako právník se o ní velmi rychle postará.To je vše k těm podvodnicím. Ostatním přeji ať najdou opravdu dobrou kartářku a nenaletí na takové psychopatky, jako jsou zde.
Tak, 07.06.2018 11:44:42, IP: ***.***.247.36, #223171
Karolíno, moc se těším na setkání se svým kolegou právníkem. Ale vzhledem k tomu, "podáváš" žaloby asi 3 roky, tvůj nick byl Lucie, nebo jsi její příspěvek zkopírovala?, asi se niko, kdo se nezapojuje do cílené likvidace Petra, bát nemusí. Haně tvé stupidní napadání vyřídím. A Petr nenatočil videa, ale jedno video, s velmi malou sledovaností. A asi jsi opravdu psychicky nemocná, když to video najdeš, ale kontakt na něj ne. Pozdravuj "manžela", ty kartářko.
Zlata, 07.06.2018 16:07:04, IP: ***.***.223.242, #223186
Karolino, jestli je tvůj manžel právník, mimochodem dříve jsi psala, že pracuje na PČR, tak ať ti vysvětlí, co je to vyhrožování. Nebo zě zažaluji já a bude klid na všech diskusích, kde vyhrožuješ.
Tak, 08.06.2018 19:34:28, IP: ***.***.247.36, #223255
vzhledem k tomu, že tady nikdo Petra natož p.Kludskou nepomlová, jsem zvědavá, co pan právník vytáhne za eso. Že by pomluvy, nadávání do podvodnic, vydírání, fyzickou likvidaci, co jsi vyhrožovala na Doktorce? Jinak, slunce moje, když Petra neznám, nemohu ho ani pomlouvat. Všichni si tady, neboli zde, abych zachovala tvůj známý slovník, dělaj legraci akorat z tebe, ty duševně vyšinutá.
Hanka, 09.06.2018 19:07:18, IP: ***.***.130.2, #223284
A nedošlo ti, že vlastně celou dobu píšeš o sobě? Že x let lidem nadáváš, vyhrožuješ, kdykoliv se někdo zeptá na nějakou kartářku, hned ho napadneš, že je podvodník, že na sebe dělá reklamu. Dokonce začínáš do toho zahat drogy. Ti nedošlo, že jediná osoba, na kterou je možné podat trestní oznámení jsi ty? Tak bacha, abys nezaplakala. Už toho tvého vyhrožování všem, co odmítají dávat za výklad 4 tisíce, začínám mít dost. A mám vše zkopírované i z Doktorky. Tam vyhrožuješ fyzickou likvidací. Takže si dej majzla.
Hanka, 09.06.2018 19:36:02, IP: ***.***.130.2, #223287
Ještě jsem zapomněla, než se rozjede ten velký proces, kontaktuj toho Petra, aby o tom věděl. Protože samozřejmě si proklepnou jeho účty, když je tak slavný, že nikdo jiný sem nesmí dát odkaz. Už takhle ho cíleně likviduješ, tak ať z toho ještě nemá nějaké problémy. Dík.
Hanka, 09.06.2018 19:40:58, IP: ***.***.130.2, #223288
Winčestrovko, to je skvělé, že máš webovky, sem s nimi, ať se zasmějeme.
Hanka, 09.06.2018 19:53:43, IP: ***.***.130.2, #223289
Opět na ohňostroji :DD? Sára psát dnes nebude?
Hanka, 10.06.2018 12:25:53, IP: ***.***.130.2, #223303
Winčestrovko, mám pro tebe skvělé příspěvky zkopírované z několika diskusí. Mrkni na Doktorku: 5.10.2014 14:23 " Pokud vím, tak policie už tě řeší, to je fakt, dokonce máme už i tvou adresu a víme kdo jsi a sama jsi zde psala že fetuješ. Pokud vím, tak policie řeší několik hromadných žaloby..bla bla bla...už dávno víme, že jsi duševně narušená. Vůbec se nedivím, že někomu už došla trpělivost a napsal ti že ti uřízne hlavu.. tak se to dělalo s takovými jako ty celou lidskou historii ty feťačko. Ale na tvém místě bych si dávala velký pozor až půjdeš po ulici, tipuji, že hodně lidí už ví kdo jsi a dostatečně se ti odmění za ty tvé pomluvy a špínu...bla bla bla..." tak to je jen výcuc tvého vyhrožování. Tak přemýšlím, kdo vlastně před ten soud půjde...
Hanka, 10.06.2018 12:34:40, IP: ***.***.130.2, #223304
Ještě mi něco přišlo pro hihi Adel: "Co se týká chrupu, tak tobě by ho měl konečně někdo vymlátit z tlamy abys tady přestala každého špinit a pomlouvat. Navíc jsem kontaktovala paní Kludskou a budeme na tebe podávat také trestní oznámení, tak se připrav ty feťačko. 28.1.2015 21:15 - Lucie koukám, že je čas podat další trestní oznámení na ty pomlouvačné špíny co se zde navážejí do nějakého Petra...bla bla...a s takovými dementními slepicemi dokáže konečně pěkně tvrdě zatočit hihi 3.7.2015 17:21 - martina fetka tady ted zacnwe psat jako Petr, asi ji dosly prasky a dostala zase zachvat hihi Hezké příspěvky, že? Tím jsem s tebou skončila. Pořádně si rozmysli, komu vyhrožuješ. Máš blbý, že nevíš, kdo je na druhé straně. Klidně se tady vztekni, nazdar.
Marci, 11.06.2018 13:57:48, IP: ***.***.64.133, #223367
Zž jsem se k panu Petrovi K objednala, děkuji všem co ho doporučili za reference, už podle videí s ním a rozhovorů je to velmi zajímavý muž a mluví skvěle. těším se na výklad. A v telefonu má velmi příjemný hlas.
Karolína, 11.06.2018 15:49:03, IP: ***.***.178.163, #223384
Adélko, napsala jsi to naprosto přesně. Já jsem kdysi párkrát byla u paní Kludské a četla jsem o tom, jaký postup ona zvolila a co dělá, když jí nějaká psychopatka pomlouvala. Tahle socka tady co si říká Hanka, to je opravdu psychicky nemocná osoba a je to ta samá osoba, co píše ty nejhorší vulgarity na doktorce, co tam hází špínu na všechny. Já s takovým odpadem prostě nemám trpělivost a ihned to řeším a tak to asi má být, protože tyhle psychicky nemocné pacientky se nezastaví, dokud je policie nezastaví a následně jejich psychiatr nepodnikne patřičné kroky. Poprosila bych tu paní, co zde psala, aby uvedla svůj web, kam to bude dávat, také tam přispěji, mám spoustu materiálu a jsem ochotná to i zmedializovat, tohle si ta psychopatka za klobouk rozhodně nedá.
        Předchozí   1 .. 207208209210211212213 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.