Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Omezit kouření

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Petr, 14.2.2017 21:48:31, IP: ***.***.142.18, #204663
Dobrý den, jak mám omezit kouření? jak se Vám to podařilo?
Karel, 21.2.2017 16:08:39, IP: ***.***.167.224, #204819
Já si kupuji filtry na cigarety stopfiltr v tabáku geco, po ránu se mi lépe dýchá a navíc to zachytí skoro 60 % škodlivin a kouřím méně
Jessica, 24.3.2017 9:09:07, IP: ***.***.49.171, #205532
Já jsem se začala asi před rokem věnovat fitku a do toho jsem teda kouřila :/ Ale čím víc jsem tam chodila tak to bylo horší vůbec jsem to neudýchávala jak píšeš ty. Můžu ti říct, že jsem zkoušela snad všechno, nikotinový žvýkačky, náplasti ale skončila jsem u elektronických cigaret protože jsem to prostě nedala. Je fakt, že je to lepší, není to výhra, ale kouřím ty bez nikotinu a mají bezva příchutě já teď mám s příchutí hroznový víno od vapour2 a je to i chutově dobrý. Třeba ti to alespoň trochu uleví, ale stejně je lepší vždycky přestat uplně :D
Přidat příspěvek k tématu Omezit kouření
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení