Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Gembler

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Maňas, 21.4.2018 8:59:16, IP: ***.***.49.158, #219305
Pavilon 18 c je obrovská šikana a ještě zákazy kouření pomstichtivost nemůžete vyjádřit svůj názor nebo dotaz pomlouvání intriky a rozbroje mezi personálem
BARROSINVESTOR, 22.4.2018 19:17:18, IP: ***.***.221.175, #219373
Ideální zisk pro ty, kteří hledají úvěr, aniž by chtěli kontaktovat banku. Ideální zisk také pro odmítnutí bank, jednotlivců, společností nebo těch, kteří hledají investora pro ziskové projekty. Nezaměstnaní nebo pracovníci, soukromý investor Francisco BARROS vám nabízí různé finanční služby. Ať už se jedná o krátkodobou nebo dlouhodobou investici, ať už jde o půjčku peněz mezi jednotlivými osobami splatnými v průběhu určitého období, jste zde vítáni. Najděte částku potřebnou pro vaše projekty zde: Investice dostupné pro všechny ziskové projekty. Půjčka peněz je bez odůvodnění a nevyžaduje jiné dokumenty než smlouva. Podmínka: velký a vážný. Půjčka peněz je poskytována v 72h a 24h pro nouzové požadavky.  Jedna adresa vám zpřístupňuje pan Francisco BARROS: fb06.1961@gmail.com telefon Finanční ředitel: Francisco BARROS E-mail: fb06.1961@gmail.com Telefon: (+33) 608086309/0033608086309/0608086309 WhatsApp: 0033608086309 Čekáme na vaše požadavky na absolutní uspokojení.
Abdul-Latif Jameel, 22.4.2018 19:28:01, IP: ***.***.106.192, #219385
Nabízíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. (abdullatifjameel120@gmail.com ) Požádejte o rychlou a pohodlnou půjčku na zaplacení účtů a zahájení nového podnikání nebo refinancování projektů s levnější úrokovou sazbou ve výši 3%, máte nízké kreditní skóre a pro vás je obtížné získat kapitálový úvěr od místních bank a dalších finančních institucí? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a další. Osobní úvěr, obchodní expanze, start-up podnikání, vzdělávání, konsolidace dluhu, půjčky peněz. Kontaktujte nás dnes e-mailem: abdullatifjameel120@gmail.com
Anonym, 24.4.2018 19:43:23, IP: ***.***.38.65, #219468
Tak jak začít do léčebny v Opavě jsem nastoupil protože jsem chtěl změnit svůj životní styl a myslel jsem to upřímně a měl jsem velké odhodlání vše probíhalo dobře první dva měsíce jsem se dozvěděl mnoho zajímavých informací a viděl jsem skutečně vše dobře komunita i skupiny fungovali bylo mi dobře a cítil jsem že to dokážu pak se ale stálo že byl problém mezi komunitou a terapeutem a řešilo se to na velké komunitě byla zavolána vrchní sestra a ta měla celou věc rozhodnout ale nevěděla že to všechno garantovala staniční sestra ta totiž přesvědčila zainteresované pacienti jak mají co říci a podle toho to taky dopadlo dobří lidé odcházejí a s nimi i jejich lidský přístup a zůstává ten zbytek je to škoda ale k věci sestry se neúčastní programu a rozvrhu tím myslím besedu . kvíz edukační hodina prostě popíjejí kávičku a dobrý nebo si posílají pacienti na nákup naposledy jsem byl staniční sestře koupit cigarety bez ohledu na program komunity pokud se vám něco nezdá klidně se ozvěte ale pomsta přijde brzy na oddělení se hraje ping pong o prachy . džusy a další všichni to ví a dělají jako nic ráno nemůžete kouřit do 8 h ale když jdete ven na rozcvičku jděte okolo sester které tam kouří závislost je závislost a další a další píší na takový přístup stížnost na sám jsem porušil pravidla a mám léčbu odloženou ale ať nekoncim špatně oddělení 18 c je super většina personálu výborní lidé kteří se vám snaží pomoci ale je co zlepšovat
Pavel, 24.4.2018 19:50:32, IP: ***.***.38.65, #219469
Ten anonym jsem já Pavel Jihlava
Anonym, 28.4.2018 11:39:37, IP: ***.***.23.112, #219684
Přidat příspěvek k tématu Gembler
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes6:42
1 reakcí

Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com

Marysa dinero
dnes6:42
1 reakcí

Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com

Marysa dinero
dnes6:41
1 reakcí

Marysa dinero
dnes6:41
1 reakcí

Marysa dinero
dnes5:32
1 reakcí

Tento úvěr posudek je pravda !!!

Dobrý Den, Vážený Pane / Paní, Já děkuju Pánu za to, že tuto dámu v cestě. Chtěl bych nechat vzkaz všem těm, kteří mají finanční potíže jednoduše... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.