Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Vyléčení pomocí Východní medicíny

Diskuse - Vyléčení pomocí Východní medicíny

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lenka, 26.08.2012 22:51:45, IP: ***.***.8.221, #168010
Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.
názor, 27.08.2012 22:36:33, IP: ***.***.209.179, #168054
Lenko, proč uveřejňuješ na všech vláknech svůj nesmyslný příspěvek ?? Já osobně nevěřím ani slovo, RS je vážná nemoc a to tvoje je pouhá nesmyslná reklama, to sem nepatří !!!
Dana Benzmann, 25.03.2013 11:03:55, IP: ***.***.19.192, #175524
Znám Lenku osobně a vím že se cítí dobře,podle mne už je zdravá.Nemám zkučenosti takovou nemocí ale myslím si,když člověk je nemocný a chce žít tak když má takovou možnost proč to nevyzkoučet !!! Bylinky atp.to je dar přírody proč si lidé myslejí,že vždycky jenom chemie pomůže.Myslím si kdyby Lenka se nevýlečila tak přece nebude dávat informaci dál !!!! Proč jste takové zlý lidi a píšete negativní odpovědi ???!!!!
., 25.03.2013 14:28:32, IP: ***.***.252.254, #175529
příčina nemoci je chlamydie !
Lenka, 04.02.2014 9:56:19, IP: ***.***.8.221, #182391
Děkuji,za Vaše názory ať již pozitivní či negativní.Každý má svůj život ve svých rukách. Někdo si je založí do klína a čeká, druhý je zvedne a rve se s osudem...Tím jsem odpověděla na negativní ohlasy a těm pozitivním děkuji za jejich odvahu.
Anonym, 04.02.2014 10:28:03, IP: ***.***.252.254, #182396
měníš nick a taháš z lidí peníze, podívejte se na ceny !!! naše bylinky také léčí , ale nikdo alt. léčbě nevěří, jenom doktoři jsou svatí :-D
Přidat příspěvek k tématu Vyléčení pomocí Východní medicíny
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.