Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Torticollis spastica

Dáša, 12.11.2015 16:02:28, IP: ***.***.159.144, #197394
S touto diagnozou chodím už 27 let.Primář neurolog mi řekl, že zná 20 lidí stouto diagnozou, vyzkoušela jsem byliny, plavání, léčitele,cvičení.Zhoršuje se to. O BACLOFENU jsem se dočetla až dnes.Zkusím to.
Venda, 28.2.2016 9:49:43, IP: ***.***.216.111, #198950
Můžete mi někdo pomoct s torticollis? Hlava se mi stáčí doprava už 10 let a je to neúnosné. Napište mi na BendaV@seznam.cz
jarka, 10.1.2017 22:04:01, IP: ***.***.211.120, #203940
Na facebooku je skupina , ktera slučuje pacienty s touto nemocí. Přidejte se k nám ziskáte více informací a kontakty. Skupina se jmenuje Česká skupina Pro dystonii.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Torticollis spastica
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:17
135 reakcí

Patní ostruha

Úžasné!!!! Vřele doporučuji. Od doby co jsem začal pracovat v gastronomii jsem každý den dlouho na nohách. Dyž mě začali bolet záda, paty, a... (zkráceno)

Figo
včera23:41
222 reakcí

pálení těla

rad.onderka@seznam.cz

niki
včera22:05
99 reakcí

brnění nohy

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera21:48
1 751 reakcí

ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera20:13
14 reakcí

Bolest na temeni hlavy

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení