Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Rakovina

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Centri, 07.05.2013 13:39:50, IP: ***.***.226.254, #177192
Dobrý den, zakládám tuto diskuzi na téma Rakovina a možnosti její léčby. Rozhodla jsem se tak ze dvou důvodů, jednak proto, že v mém nejbližším okolí se tato nemoc již vyskytla a za druhé proto, že v současné době je rakovina téma číslo 1....takže pište jaké máte zkušenosti a s čím.
miška, 07.05.2013 13:47:05, IP: ***.***.67.164, #177193
Dobrý den, mám špatné zkušenosti s rakovinou a proto se snažím o této nemoci zjistit co nejvíc... Zemřeli mi oba rodiče na rakovinu. Tatínek na rakovinu jícnu a maminka na rakovinu žaludku..Máme v rodině tedy genetické dispozice k tomuto onemocnění.. Neznáté nějaké přípravky i na prevenci?
Karolína, 07.05.2013 13:51:07, IP: ***.***.67.164, #177194
Dobrý den, Centri,
já se úspěšně léčím z rakoviny prsu. Píšu to schválně v tomto formátu, protože se těším, že to budu mít brzy za sebou. Dnes mám energie na rozdávání a proto hledám podobné zkušenosti a lidi, kteří o rakovině mluví, abych jim dodala sílu ji řešit a jít v životě dál. Dnes jsem byla totiž na kontrolním vyšetření a měla jsem velmi dobré výsledky. 25 dní totiž užívám Podkovičník. Je to směs výtažků ze 4 léčivých hub a já se nejenže cítím skvěle, ale rozhodně i dle lékaře - je na ústupu moje nemoc. Určitě mi pomohla chemoška. Ale věřím tomu, že mi pomohl i Podkovičník. Jednak jsem začala chemoterapii lépe snášet, a to až po užívání Podkovičníku - každopádně to musí mít souvislost. Sama od sebe bych se asi jen tak nezlepšila, protože jsem náladu měla hluboko pod bodem mrazu a procházela si depresemi. Takže díky podkovičníku!!!!! Nádor se zmenšuje a věřím tomu, že se uzdravím. Výrobci uvádí, že se má Podkovičník užívat alespoň tři měsíce, tak vám všem napíšu, až budu mít ten čtvrt rok za sebou. Těším se na to a přeju Vám zatím pěkné dny a všem hlavně plno zdraví, protože to je nejdůležitější!
saša, 07.05.2013 14:06:04, IP: ***.***.67.164, #177196
Prosím o info.. kde ten podkovičník sehnat. Děkuji
Tomáš, 07.05.2013 14:08:46, IP: ***.***.67.164, #177197
No, Vy jste teda sluníčková!!!!!! Je to tak pozitivní, že bych tomu i snad sám uvěřil....Můžete ty výsledky nějak doložit?
Niky, 07.05.2013 20:04:01, IP: ***.***.208.223, #177208
Co se ti na tom nelíbí nevěřící Tomáši? Náhodou je to dobrá zpráva, když se někdo úspěšně vyléčí z rakoviny, to se podaří málo komu, tak jim to štěstí přej.
., 07.05.2013 20:53:19, IP: ***.***.252.250, #177211
původ je chlamydie
.., 07.05.2013 22:42:34, IP: ***.***.252.250, #177217
nejsem sám kdo je toho názoru, zdravotnictví nic nedělá, otravuju a vím co je rakovina
OZiiK, 12.05.2013 21:18:56, IP: ***.***.47.211, #177355
Zdravím všechny taky bych tu něčím mohl přispět. Jak se můžeme chránit proti chřipce no nejúčinější metoda není protože nebudeme novináři jako jsou doktoři. Ti totiž neví že každý člověk reaguje jinak a tak vymyslí tisíce leků a tisíce rakovin, alergii, atd.
napíšu sem ty nejznámější metody.

1. Metoda.
Asi takovouto první prevencí by bylo koupit si B komplex forte Zinek a hlavně spouštěč vitamin A.
S lekarnami nemám dobré zkušenosti protože ty v těch jejich regálech mají sice zinek 15mg což je nejenom málo ale taky je vám to naprosto k ničemu pač tam napíšou "zapíjet", ale že to odplaví asi 50% zinku to už je nezajíma a hlavně spousta lidi si koupí zinek a myslí si že maji dost zinku nemaji nic musite si zvlášť ještě koupit vitamín A aby se Zinek spustil.
Moje metoda jak ziskat zinek a vit. A je takováto.
nakoupit mrkev a dýňová seminka, mrkev orestovat na pánvi a smíchat se semínky nejlepší metoda pro mne.

2. Metoda
Tady bych začal bulvárem. Politik myslím že Pan Dostal měl rakovinu v novinach a zprávách napsali že doktoři ho té rakoviny zbavily a po roce umřel na další rakovinu. Další přiběh zpěvák taky zbaven rakoviny a po roce umřel. Nedávno mluvili o ženě co měla už pátou rakovinu prsu.

Proboha co to je za blbosti !!!!!!
Kdo tyhlety keci vymýšli to by mě fakt děsně zajímalo protože absolutně neví co říká. Ta žena přece neměla pět rakovin ale stale tu první ten zpěvak a ten politik zemřeli na tu rakovinu kterou jim doktoři odstranili protože je prohlásili za zdravé a už je dál neléčily nedošlo jím že mají málo Zinku.
a uté paní co má rakovinu prsa tak ta tam mělá odstupy protože ten Zinek tam byl.

Nádorová rakovina je pořádná potvora ale lepší by bylo řešit příčinu a né projev.

Když si vezmeme nádorové buňky zjistíme že se krmí cukrem a pracují velmi rychle.

Takovouto prevenci je například Jódový sirup se sodou. To je pro rakovinu jako trojský kůň. Ještě se musí držet dieta (nic sladkého) a buňky se nemohou krmit tak půjdou po tom jodu no a ta soda je zlikviduje. POZOR tato metoda nefunguje u všech nádorových onemocnění pouze u některých např. u rakovyny prsu se to neprokázalo nebo o tom alespoň nevím. Tato metoda se natývá přírodní chemoterapie

3. Metoda
Taky pomáhá Koloidní stříbro, Ale teď si vůbec nevzpomenu jak a na co. Napádá mě jen Ejc.

Tak to sou všechny prevence na které jsem si vzpoměl. Velice se omlouvám za ten román a za moje chyby psal jsem to rychle aby neutekly myšlenky. Přeji pěkný den.
.., 12.05.2013 22:16:11, IP: ***.***.252.250, #177356
Oziik: jako prevence je hubit bakterie a viry, ty jsou příčinou rakoviny
OZiiK, 12.05.2013 22:32:15, IP: ***.***.47.211, #177359
A proto tu píšu o imunitě a hubení.
., 13.05.2013 7:49:25, IP: ***.***.252.250, #177363
tak napiš jak hubit chlamydie a budeš miliardář, ty vyrábí rakovinou buňku
OZiiK, 13.05.2013 12:19:13, IP: ***.***.47.211, #177373
Chlamidie to je teď v módě nebo co?
., 13.05.2013 12:43:27, IP: ***.***.252.250, #177374
vidím, že nic nechápeš, všechny nemoci působí chlamydie a ostatní cizopasníci, kdo napíše chlamydie a móda dneška, tak nic neumí
OZiiK, 13.05.2013 18:22:39, IP: ***.***.47.211, #177383
Nebudu komentovat tyhlety mýty.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Rakovina
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.