Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Praskající žíly

pam, 23.6.2018 2:38:21, IP: ***.***.214.101, #224062
TISKOVÁ ZPRÁVA ZDE MŮŽE JAKO MŮJ ÚVER Jmenuji se paní Pamela občan Německa. Byl jsem scammed třemi různými mezinárodními věřiteli na internetu, všichni slibují, že mi půjčím po zaplacení několika poplatků, které nic neudělují a nemají žádné pozitivní výsledky. Ztratil jsem těžce vydělané peníze a bylo to celkem 11.598 eur. Jednoho dne, když jsem procházel internetem se slzami na mém oku, jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec se spojil s legit úvěrovou společností nazvanou CREDIT FAST INTL (kreditloansprestamos010@gmail.com), kde se nakonec dostal jeho půjčku. Rozhodl jsem se proto kontaktovat stejnou půjčku a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed několika věřiteli, kteří neudělali nic jiného než samozřejmě více bolesti. Vysvětlil jsem firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nebudu plakat, protože půjdu ve své firmě půjčku a také jsem se rozhodla správně kontaktovat je. Dali mi jejich 100% jistotu, zpočátku jsem se bál kvůli mojí minulé zkušenosti, ale vzal jsem si své riziko, udělal jsem to tak, jak jsem si dělal a dostal jsem si půjčku ve výši 76 000. eur. Prosím lidi, rád bych poradil kontaktovat CREDIT FAST INTL, pokud potřebujete půjčku, abys nešel kontaktovat ty zlé lidi a přijít o peníze tak, jak jsem dělal předtím. Udělal jsem svůj slib, že budu držet svědectví na internetu na jak jsem dostal půjčku. Potřebujete úvěr naléhavě, laskavě a rychle kontaktujte: Pan Johnshon Ricarioni kreditloansprestamos010@gmail.com
franklins loan, 26.6.2018 2:30:29, IP: ***.***.98.103, #224205
?? ????? ??? ??? ???? ??? ?? ????? ?????? ??? ????? ???? ??? ???? ??? ?? ???? ??? ??? ????? ???????? ???? ???? ??? ???. ??? ???? ???? ????? ?????? ? ????? ?????? ????? ????? ????? ???? 2% ????? ??? ???? ? ??? ??? ????? ??? ??? ? ????? ???????? ??? ?????? ????? ??? ???? ????? ????? ??????. ?????? ??????????: Franklinsloans37@gmail.com ??? ???? ???? ????? ?????? ?? ????? ???? ? ???? ??? ??? ?????? ??????????: Franklinsloans37@gmail.com ??? ????? ??????? ???????? ???? ??????
WE OFFER ALL KIND OF LOANS, 14.7.2018 20:36:39, IP: ***.***.145.190, #225156
Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
pedroizu24@gmail.com, 8.8.2018 6:14:14, IP: ***.***.221.253, #226363
ASSISTENZA FINANZIARIA TRA INDIVIDUI Benvenuti nella societa di prestiti Pedro Izu. Siamo stati creati per aiutare le persone che hanno bisogno di aiuto, offriamo prestiti a un tasso del 2%, come lassistenza finanziaria. Se hai difficolta finanziarie, o hai bisogno di soldi per iniziare la tua attivita, o hai bisogno di un prestito per estinguere i tuoi debiti, pagare le bollette, i certificati di morte o ottenere prestiti locali. Vi preghiamo di contattarci al nostro indirizzo e-mail pedroizu24@gmail.com
ak, 9.8.2018 9:32:41, IP: ***.***.90.170, #226474
Sono un prestatore di prestiti privati ??e investitori, e necessario un prestito legale, onesto, affidabile e veloce? Posso aiutarti Offerta di prestito con garanzia del 100% per aziende e privati Prestiti, Plus finanzia anche tutti i tipi di lavori. per ulteriori informazioni kowaanna22@gmail.com / whatsapp 0033756861163
        Předchozí   1 .. 28293031      Následující
Přidat příspěvek k tématu Praskající žíly
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes3:50
6 reakcí

https://shopdumps101.com/Shop dumps 101, dumps 201, cvv , bank login good and fresh

selling dumps cvv fullz selling cvv fullz track 1 and 2 bank login bank transfer writing checks transfer to cc … Fresh Cards. Selling... (zkráceno)

shopdumps101
dnes3:49
1 585 reakcí

sarkoidoza

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes3:42
13 reakcí

nabídka úvěru se teď

Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto,... (zkráceno)

Michal Hale
dnes3:07
2 513 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Seeking,.; For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

dnes3:01
2 199 reakcí

dráždivý tračník

Seeking, For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.