Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - nasodren

Anonym, 21.4.2016 22:05:09, IP: ***.***.93.149, #199753
Úžasné. Trpím na dutiny už roky a doktor do mě pral kortikoidy aniž by pomohly. Je fakt že jsem si první dvě minuty po aplikaci myslela že mi upadne nos ale pak jsem celý den smrkala, což je u mě velký zázrak. Hned po první aplikaci mě přestalo bolet v krku ( vždy se mi to rozleze až do krku a žádná antibiotika mi nezabírají ). Pak to bylo jen lepší a lepší.
Helena, 14.10.2016 12:06:18, IP: ***.***.16.82, #202609
Nasodren pomaha...vyrve vam z cela vsechen humus a ohromne ulevi od bolesti ...odpoledne mi ho jde dcera vyzvednout..tesim se na nej ,jak na smylovani...DOPORUČUJI !!!
Helena, 14.10.2016 12:07:06, IP: ***.***.16.82, #202610
Nasodren pomaha...vyrve vam z cela vsechen humus a ohromne ulevi od bolesti ...odpoledne mi ho jde dcera vyzvednout..tesim se na nej ,jak na smylovani...DOPORUČUJI !!!
fialka, 9.4.2017 18:33:12, IP: ***.***.205.208, #205758
Musím říci,že mě opravdu zabral a pomohl. Opravdu vyčistí,ale je to fičák ten tlak.
Jedina, 12.4.2017 22:21:55, IP: ***.***.63.228, #205845
Po precteni predchozich prispevku jsem se rozhodla nasodren vyzkouset. Pred tim jsem vyuzivala 5x atb-nepomohly. Nasodren mi zabral po druhe aplikaci. I pres vyssi cenu doporucuji. Odlehlo mi po nem v usich, ustaly bolesti dutin a prestala jsem mluvit pres nos.
Elis, 13.4.2017 21:58:45, IP: ***.***.212.186, #205865
Tak já nemůžu ještě nic napsat,jen to že jsem si ho dnes koupila,mám první aplikaci.Něco šlo ven,ale zatím žádný zázrak.Ted zase nemůžu dýchat nosem.No uvidíme jak to půjde dál.Během šesti týdnů jsem měla dvoje atb, žádné nepomohly.Mezitim jsem zkoušela vše možné, přírodní i jiné.Jestli toto nepomůže,no nevím Jestli to tady není taky jen reklama na výrobek.Doufam,že ne??
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu nasodren
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes13:50
1 251 reakcí

sarkoidoza

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes13:23
6 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Mě taky operovali na oční klinice v Horních Počernicích. Po operaci, když mi odezněli znecitlivující kapky, tak jsem cítila diskomfort v očích, ale... (zkráceno)

Vikča
dnes10:59
491 reakcí

Zápach z úst

Ahoj všetci, volám sa Ketesha Frank, som z Alabamy v Spojených štátoch, som tu, aby som svedčil o tom, ako som dostal môj úver od JOHN WILLIAMS Loan... (zkráceno)

Anonym
dnes10:27
4 reakcí

Zdravá výživa

PRodávají i spalovače tuků, to je mnohem lepší, než bezkalorické produkty :-)

Lucie
dnes2:37
1 558 reakcí

dráždivý tračník

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Hugh
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení