Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - kýchání

Přeskočit na nejnovější příspěvek
evča, 09.12.2011 8:31:06, IP: ***.***.149.14, #155724
Dobrý den, moje 7 letá dcera přes den kýchá. Není to sice nic tragického (zatím), tak 4xdenně. Nejsou to kýchací záchvaty, jen 1x a dost a po nějaké časové odmlce zase. Vyzkoušela jsem antihistamika a je to bezvýsledku. Také je asi od 4 let léčena na alergii na roztoče.O té diagnoze také pochybuju, protože 2 roky brala vakcinu Pangramin a nekýchala až letos v létě začala,takže se asi léčba míjí účinkem. Klasická medicína mi v tomto asi nepomůže, poradili byste mi proto nějaká homeopatika? Děkuji
Dědek, 09.12.2011 9:31:24, IP: ***.***.209.254, #155730
evča: napiš email
Dědek, 10.12.2011 7:50:02, IP: ***.***.209.254, #155765
pokud se bojíš napsat email, homeopatika jsou jedy jako léky, jedině bylinné čaje a extrakty a hlavně správnou dg.
Verča, 10.12.2011 7:56:41, IP: ***.***.142.119, #155767
Spousta lidí kýchá, stačí dělat v prašným prostředí a jsem schopná prokýchat celou směnu, i když nemám žádnou alergii.
Přidat příspěvek k tématu kýchání
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.