Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Jjak vrátit bederní ploténku

Diskuse - Jjak vrátit bederní ploténku

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Dalibor, 09.05.2012 19:26:20, IP: ***.***.30.217, #162284
Ahoj všichni,kteří mají bolesti zad,dole v bederce.Jsem samouk,který našel způsob,jak se těchto bolestí zbavit,dokážu i po netu poradit,jak na to,protože jsem se to naučil sám na sobě a povedlo se mi uzdravit tímto způsobem i další lidi.Prostě to mám jako koníčka a hlavně to funguje.Každému rád pomůžu,hlavně těm,kdo už prošel martíriem vyšetření a doktor řekl,musíte na operaci,jinak to nejde.
Džejn, 07.07.2012 13:17:01, IP: ***.***.43.152, #165176
Já osobně nepreferuji domácí způsob jak si vrátit bederní ploténku... přijde mi to absurdní, a pro mě, jako pro zdravotníka, velice rizikové.. Samozřejmě bývá i účinná konzervativní terapie, jako např. účinná analgetika. Co vím od známých, pomohla vodoléčba. A používají se i myorelaxancia... POkud ale konzervativní způsob léčby nestačí, a obtíže neustávají, je na řadě návštěva lékaře, a to bez odkladu.
Dalibor, 07.07.2012 15:15:00, IP: ***.***.30.217, #165181
Ahoj Džejn,zatím jsem nepoznal žádného zdravotníka,který by tyto metody schvaloval,taky proč by jo,když vás ve škole tolik let učili,že to to prostě nejde,však já taky dobře vím,že tato léčba není vhodná pro každého a ne vždy to pomůže,ale určitě by se mělo toto napřed zkusit,protože operace jsou často zbytečné a analgetika pomůžou jed od bolesti a navíc jen na chvíli,metoda kterou provádím je však dobrá v tom,že když už nepomůže,aspon nijak neubližuje.
Anonym, 13.11.2018 16:54:56, IP: ***.***.151.106, #229369
Dobrý den. Pokud by vám to nevadilo Dalibore vzal bych si na vás kontakt a měl bych zájem o bližší informace kolem vaší metody. Mám problémy z ploténkami už dost dlouho a mám za sebou už jednu operaci a asi mne čeká další.... Díky za info
Standa, 13.11.2020 15:59:33, IP: ***.***.100.2, #234707
Dobrý den, taky mě trápí bolesti zad, zejména v bederní části L5s1. Prosím o postup jak vrátit ploténku a zmírnit bolesti zad. Děkuji
mpetrik, 14.11.2020 15:49:06, IP: ***.***.112.9, #234710
Zdravím, mohl bych také poprosit o návod jak to zpravit? Zajímalo by mě to co pacienta, tak i terapeuta. Moc děkuji
mpetrik, 14.11.2020 15:52:24, IP: ***.***.112.9, #234711
do diskuze ale nejde vložit mejl, tak nevim jak se navzájem zkontaktovat.
Dalibor, 07.02.2021 11:55:19, IP: ***.***.169.24, #235132
Pokud to někoho zajímá,najdete mě na seznamu jako Dalibor Šiška.
Přidat příspěvek k tématu Jjak vrátit bederní ploténku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.