Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Diskuse - Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Marysa dinero, 12.10.2018 16:41:38, IP: ***.***.88.249, #228444
Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com
Přidat příspěvek k tématu Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:40
80 reakcí

Domácí transplantace střevní mikroflóry

Málo lidí si dnes uvědomuje, že transplantace střevního mikrobiomu má obrovský léčebný potenciál a v budoucnu bude v léčbě autoimunitních chorob hrát... (zkráceno)

Janča
dnes10:17
412 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Díky štítné žláze jsem nabrala 30 kg at jsem sama zkoušela všechno možný tak nakonec mi snacha poradila centrum na hubnutí ,sama před svatbou zhubla... (zkráceno)

Ritka
dnes10:09
1 reakcí

Finanční peněžní prostředky jsou zde k dispozici

Jsem nezávislý věřitel. Můžete si vypůjčit až 1 500 000 Kč. Kontakt: marysadinero@gmail.com

Marysa dinero
dnes10:09
1 reakcí

Marysa dinero
dnes10:08
1 reakcí

Marysa dinero
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.