Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku

Diskuse - Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku

Přeskočit na nejnovější příspěvek
zare87, 2.9.2017 14:46:42, IP: ***.***.89.60, #209192
Má někdo zkušenosti s touto klinikou? Pokud ano tak pište. Chi se tam léčit s vyhřezlýma ploténkama. Má hodně dobré výsledky s léčbou.
Přidat příspěvek k tématu Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:32
1 reakcí

Tento úvěr posudek je pravda !!!

Dobrý Den, Vážený Pane / Paní, Já děkuju Pánu za to, že tuto dámu v cestě. Chtěl bych nechat vzkaz všem těm, kteří mají finanční potíže jednoduše... (zkráceno)

Anonym
dnes5:32
1 reakcí

Dobrý Den, Vážený Pane / Paní, Já děkuju Pánu za to, že tuto dámu v cestě. Chtěl bych nechat vzkaz všem těm, kteří mají finanční potíže jednoduše... (zkráceno)

Anonym
dnes5:31
1 reakcí

Anonym
dnes5:02
1 reakcí

Dobrý Den, Vážený Pane / Paní, Já děkuju Pánu za to, že tuto dámu v cestě. Chtěl bych nechat vzkaz všem těm, kteří mají finanční potíže... (zkráceno)

Úspěšný úvěr
včera23:46
411 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to... (zkráceno)

osman ibrahim
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.